Şirketimiz Hakkında

2015 yılında kendi organizasyon markasını oluşturarak fuar ve organizasyon sektörüne hızlı bir geçiş yapmıştır. Kısa zamanda uzman kadrosu ve kusursuz hizmeti ile sektörün lider kuruluşlarından biri olmuştur. Jova Grup Organizasyon olarak amacımız hizmet sektöründe her zaman en iyi olmak, en iyi olmak için çalışmak... Yılmadan, durmadan... Bizim büyük bir aile olmamızın en önemli nedeni işimizi severek yapıyor olmamız…

Misyonumuz

Müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sunmayı kendine ilke edinen Jova Grup Organizasyon kendini profesyonelliğe adamış uzman kadrosuyla; kongre, seminer, toplantı, lansman, fuar, açılış, tören, festival, gala, konser, sampling, transfer araçları, ışık ve ses düzenleme konusunda kaliteli hizmet vermektedir. Her geçen gün büyüyen ve gelişen ekibimizle organizasyonlarınızda kaliteli, güvenilir ve deneyimli personel destek hizmeti sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimize; sektördeki tecrübelerimizi, iş disiplinimizi ve her geçen gün yaratıcı fikirlerle geliştirdiğimiz alt yapımızı sunmaktan onur duymaktayız.

Vizyonumuz

Organizasyon sektöründe, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi yönlendiren, kaliteli hizmet anlayışına sahip, müşteri memnuniyetini sürekli geliştirmeyi düşünen ve çözüm ortaklarının birinci derecede tercih ettiği, sektöründe ülke çapında sayılı lider bir şirketler asasında yerini almak.

Müşterilerimiz ne diyor

Herşey çok güzeldi çok teşekkür ediyorum 👏👏

Rıfat Andiç

Gümüşhane Üniversitesi

Her şey için çok teşekkür ederiz unutulmaz bir gündü 🌸

Elif Sultan Birick

Bayburt Üniversitesi

''Çok memnun kaldık çok güzeldi teşekkür ederiz Selin Hanım ❤''

Yağmur Bozalan

Gümüşhane

“Muhteşem bir gündü Jovagrup ekibine bu güzel ve eğlenceli gün için teşekkür ederiz.Sizde turla geziye gitmeyi düşünüyorsanız tercihiniz @jovagrup olsun mutlaka 😊😊”

Elif Karabulut

Torul